perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në finlandisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): kirja
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në finlandisht, kirja në shqip
libër në finlandisht