perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në finlandisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (18): kahle, kahlehtia, ketju, kytkeä, vitjat, fuusio, konjunktio, liitto, sulatus, yhdistelmä, yhdistely, yhdistys, yhteys, linkki, ammattiyhdistys, avioliitto, liittokunta, liittovaltio
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në finlandisht, kahle në shqip
lidhje në finlandisht

Fjalë të ngjashme

në mundsh