perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në finlandisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): itsehallinto, itsenäisyys, vapaus, leveysaste
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në finlandisht, itsehallinto në shqip
liri në finlandisht