perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llup në finlandisht

Fjalë: llup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): hotkaista, ruokailla, syödä
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez llup, llup poll, llum barrera, jimmy llup, gallup poll, gallup, llup në finlandisht, hotkaista në shqip
llup në finlandisht

Fjalë të ngjashme

shkoj vera tut prit