perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në finlandisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (21): hauskuttaa, huvittaa, kisailla, leikitellä, leikkiä, pelata, viihdyttää, arvopaperi, asiakirja, asiapaperi, diplomi, dokumentti, esittää, aikaansaada, ajaa, raataa, tehdä, työskennellä, valmistaa, suorittaa, toteuttaa
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në finlandisht, hauskuttaa në shqip
luaj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

a jam fajtor mbaj mend