perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në finlandisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): kukinta
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në finlandisht, kukinta në shqip
lule në finlandisht

Fjalë të ngjashme

vjel autem do globusu varg band