perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngë në finlandisht

Fjalë: mëngë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): hiha
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez mëngë, mëngë në finlandisht, hiha në shqip
mëngë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

kudo shizuka trëndafil i egër