perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në finlandisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): aamu, aamupäivä, huomen, haavoittunut
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në finlandisht, aamu në shqip
mëngjes në finlandisht