perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në finlandisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): koiraskissa, kollikissa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez maçok, maçok në finlandisht, koiraskissa në shqip
maçok në finlandisht

Fjalë të ngjashme

fitore rexhepi mbaj sax