perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në finlandisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (17): jalo, loistava, mahtipontinen, uhkea, upea, erinomainen, etevä, iso, kookas, suuri, tärkeä, heleä, ihailtava, ihana, ihmeteltävä, mainio, oivallinen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez madhështor, madhështor në finlandisht, jalo në shqip
madhështor në finlandisht