perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në finlandisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (15): nipukka, häntä, loppu, pätkä, perä, pyrstö, uloshengitys, harja, huippu, huippukohta, kärki, laki, latva, latvus, loistokausi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez majë, majë në finlandisht, nipukka në shqip
majë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

banjo hangout