perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në finlandisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): ehtoo, ilta
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez mbrëmje, mbrëmje në finlandisht, ehtoo në shqip
mbrëmje në finlandisht