perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në finlandisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (17): aikoa, ajatella, luulla, miettiä, harkita, painaa, punnita, uneksia, istuttaa, juurruttaa, arvella, laskea, tuomita, uskoa, pitää, heijastaa, kummastus
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në finlandisht, aikoa në shqip
mendoj në finlandisht