perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në finlandisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): jauho, jauhot
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në finlandisht, jauho në shqip
miell në finlandisht