perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

minierë në finlandisht

Fjalë: minierë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): kuoppa, kaivos, miina, ilma, ilme, kasvot, katsanto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez minierë, minierë në finlandisht, kuoppa në shqip
minierë në finlandisht