perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në finlandisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): armas, kulta, makea, siro
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në finlandisht, armas në shqip
mjalti në finlandisht

Fjalë të ngjashme

laj laj laj rrallë e përmallë