perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mostër në finlandisht

Fjalë: mostër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): esikuva, kaava, malli, näyte, tavaranäyte, kaavio, esimerkki, tyyppi, vakio
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez mostër, mostër në finlandisht, esikuva në shqip
mostër në finlandisht