perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në finlandisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): koetella, koettaa, yrittää
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në finlandisht, koetella në shqip
mundohem në finlandisht