perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në finlandisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): museo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në finlandisht, museo në shqip
muze në finlandisht

Fjalë të ngjashme

fjalë të mençura thyej password