perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në finlandisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): soittaja
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në finlandisht, soittaja në shqip
muzikant në finlandisht

Fjalë të ngjashme

bashkim ulaj pluhur pjekes