perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në finlandisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (16): päällä, varten, vastaan, vasten, vastoin, vieressä, kanssa, luona, mukaan, myötä, hyväksi, vuoksi, jälkeen, jotta, liiaksi, liian
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në finlandisht, päällä në shqip
në në finlandisht