perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në finlandisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): laiva, perustuslaki, rakenne, rakennus, arkkitehtuuri
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez ndërtesë, ndërtesë në finlandisht, laiva në shqip
ndërtesë në finlandisht