perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndaloj në finlandisht

Fjalë: ndaloj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): pidättää, tukahduttaa, kieltää, ehkäistä, estää, torjua, viivyttää
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez ndaloj, ndaloj në finlandisht, pidättää në shqip
ndaloj në finlandisht