perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nderoj në finlandisht

Fjalë: nderoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): hyväksyä, kunnioittaa, ottaa, harkita, pitää, arvioida, arvostaa, arvonanto, kunnioitus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez nderoj, nderroj makine, nderoj apartament, nderoj në finlandisht, hyväksyä në shqip
nderoj në finlandisht