perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në finlandisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): koska, hyväksi, myötä, vuoksi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në finlandisht, koska në shqip
ngase në finlandisht