perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngrij në finlandisht

Fjalë: ngrij (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): hyydyttää, jäätää, jäädyttää, jäätyä, kylmentää
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez ngrij, ngrij në finlandisht, hyydyttää në shqip
ngrij në finlandisht