perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në finlandisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (13): yksi, yhteys, yksikkö, ainoa, ainoalaatuinen, erakko, yksin, yksinäinen, eräs, erinäinen, jokin, joku, varma
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në finlandisht, yksi në shqip
një në finlandisht