perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në finlandisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): luku, lukumäärä, määrä, numero, suuruus
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez numër, numër në finlandisht, luku në shqip
numër në finlandisht

Fjalë të ngjashme

nëntor i ftohtë hyj kim çaj rusi