perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në finlandisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): saattaa, liittää
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez përcjell, përcjell në finlandisht, saattaa në shqip
përcjell në finlandisht

Fjalë të ngjashme

faleminderit shumë