perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në finlandisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): katsoa, koskea
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez përkas, përkas në finlandisht, katsoa në shqip
përkas në finlandisht