perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në finlandisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): laatia
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez përpunoj, përpunoj në finlandisht, laatia në shqip
përpunoj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

karroca fëmijë sh lodh saleem