perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në finlandisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): kuvailla, kuvata
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez përshkruaj, përshkruaj në finlandisht, kuvailla në shqip
përshkruaj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

fat burning foods