perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përveç në finlandisht

Fjalë: përveç (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): paitsi
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez përveç, përveç në finlandisht, paitsi në shqip
përveç në finlandisht