perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pështyj në finlandisht

Fjalë: pështyj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): sylkeä
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pështyj, pështyj në finlandisht, sylkeä në shqip
pështyj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

car gr gjuhë angleze dolly clothing