perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në finlandisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (8): kappa, kirjekuori, kuori, peite, takki, vaippa, kaapu, mantteli
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në finlandisht, kappa në shqip
pallto në finlandisht

Fjalë të ngjashme

lus lafayette la valë gjonbalaj