perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në finlandisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): perijä, perillinen
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pasardhës, pasardhës në finlandisht, perijä në shqip
pasardhës në finlandisht