perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në finlandisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): kauppa, markkinat, tori
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në finlandisht, kauppa në shqip
pazar në finlandisht