perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në finlandisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): hila, ovi, portti, maali
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez portë, portë në finlandisht, hila në shqip
portë në finlandisht