perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në finlandisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): leikata, odottaa, hakata, toive, toivo, toivoa, keritä
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në finlandisht, leikata në shqip
pres në finlandisht