perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në finlandisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): odottaa, hyväksyminen, juhla, vastaanotto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në finlandisht, odottaa në shqip
pritje në finlandisht

Fjalë të ngjashme

trung nguyen coffee lexoj kuranin