perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

profesor në finlandisht

Fjalë: profesor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): professori
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez profesor, professor proton, professor green, professor female, profesor zellagro, profesor sahetapy, profesor në finlandisht, professori në shqip
profesor në finlandisht