perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në finlandisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (15): elämys, koe, koetella, koettaa, kokea, kokeilla, yrittää, johtaa, käskeä, näyttää, osoittaa, todistaa, koetus, näyte, tavaranäyte
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në finlandisht, elämys në shqip
provoj në finlandisht