perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në finlandisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): leima, merkki, osoitus, postimerkki, tunnus
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pullë, pullë në finlandisht, leima në shqip
pullë në finlandisht