perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në finlandisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): kasvot, suu, suudella, suutelo, imeskellä
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në finlandisht, kasvot në shqip
puth në finlandisht

Fjalë të ngjashme

mbaj group llc umeti mesatar