perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyetje në finlandisht

Fjalë: pyetje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): asia, kysymys, eittää, kuulustella, kysyä, pyydellä, vaatia, ongelma, pulma
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pyetje, pyetje te ndryshme, pyetje psikologjike, pyetje per vajza, pyetje per kuiz, pyetje me spec, pyetje në finlandisht, asia në shqip
pyetje në finlandisht