perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në finlandisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): boori, metsä, metsikkö, puu, puuaine, halko, metsäinen
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në finlandisht, boori në shqip
pyll në finlandisht

Fjalë të ngjashme

shprehje dashurie