perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në finlandisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (18): luja, tukeva, ainainen, horjumaton, kiintonainen, liikkumaton, pysyvä, roteva, tanakka, varsinainen, yhtäjaksoinen, yhtenäinen, alinomainen, alituinen, jatkuva, kestävä, kova, vahva
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez qëndrueshëm, qëndrueshëm në finlandisht, luja në shqip
qëndrueshëm në finlandisht