perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qep në finlandisht

Fjalë: qep (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): ommella
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez qep, qep tile saw, qep tile cutter, qep resources investor relations, qep resources, qep midstream, qep në finlandisht, ommella në shqip
qep në finlandisht