perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në finlandisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): historia, kertomus, tarina, taru
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez rrëfim, rrëfim në finlandisht, historia në shqip
rrëfim në finlandisht