perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në finlandisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): arvoasema, arvoaste, hallitus, jono, rivi, valtioneuvosto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez rresht, rresht në finlandisht, arvoasema në shqip
rresht në finlandisht

Fjalë të ngjashme

shekulli pdf shtet me c